Spor Aletleri Logo


   Güvenlik

Spor Aletleri Alışveriş ve Site GüvenliğiSporaletleri.gen.tr güvenilir mi ?
Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.

Kişisel bilgileriniz bizimle güvende !
Sporaletleri.gen.tr olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.

Kredi Kartınız bizi hiç ilgilendirmiyor !!!
Sporaletleri.gen.tr üzerinden online kredi kartı ile alışveriş yaptırmıyoruz.
Güvenliğinizi maksimuma çıkarmak için ödemenizi isterseniz kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Güvenliğiniz hakkında her konu için 0 212 646 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Bizler Sporaletleri.gen.tr olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Sporaletleri.gen.tr 'un alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Türkiye'de E-Ticaret sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Ceyy internete ait online alışveriş platformu olan Sporaletleri.gen.tr, e-ticaret sektöründe güçlü ve köklü yapılanması ile dikkat çekmektedir. Sporaletleri.gen.tr tecrübeli kadrolarının yaptığı çalışmalarla, Haziran 2007'da hizmete girmiştir.Türkiye'deki gelişmekte olan internet kullanımını ve online alışveriş eğilimlerini yakından takip eden kadrolarıyla tüketicinin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunan Sporaletleri.gen.tr' de amaç %100 müşteri memnuniyeti ve güvendir.

Türkiye'de kısa sürede alışveriş alışkanlıklarını ve tüketicinin sanal mağazacılığa olan bakış açısını değişmesine katkısı olan Sporaletleri.gen.tr, kullanıcısına büyük güven vererek ülkemizde e-ticaret sektörüne olan güven eksikliğini büyük ölçüde gidermeyi amaçlamaktadır.
Üstün hizmet anlayışı ve teknolojisi ile müşterilerine en yeni ve en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmak için her gün kendisini geliştirmektedir. Özellikle tüketicinin internet alışverişindeki en büyük sıkıntısı olan teslimat konusunda, Türkiye'nin en hızlı teslimat yapan e-ticaret sitesi olmayı hedeflemektedir.