Müşteri Hizmetleri Telefon
Ücretsiz Kargo
UPS Kargo


  Dambıl seti fiyatları ve dumbell setleri fiyatlarının yanı sıra sporaletleri.gen.tr üzerinde dambıl hareketleri, dambıl çalışma programı gibi bilgilerede ulaşabilirsiniz.

Çeşitli ağırlık ve vüvut geliştirme egzersizlerinde en çok kullanılan malzemeler içinde plastik köşeli dambıllar, vinyl kaplı dambıllar ve krom yada döküm şeklinde hazırlanan demir dambıllar kullanılmaktadır. Çift el yada tek elle kullanabileceğiniz şekilde setler halinde satılan bu dambıllar omuz, göğüs, kol ve sırt bölgesi çalışmalarında gayet etkilidir. Bu egzersizler ile vücuttaki neredeyse tüm kas gruplarını çalıştırabilirsiniz.

Dambıl seti, halter ağırlık aletleri ile yapılan çalışmalar sadece vücut geliştirme body egzersizlerinde karşımıza çıkmaz. Futbol, basketbol, boks, tenis, hentbol ve voleybol gibi kas kitlelerinin güçlü olması gereken tüm branş sporları ile ilgilenen sporcularında en çok yaptığı çalışmalar içinde yer alır. Bu dallarda dayanıklılık ve güç çalışma programları dambıllar ile yapılabilmektedir.

Ayarlanabilir dambıllar olduğu gibi sabit ağırlıklı dambıllarda mevcuttur. Ağırlığı arttırılabilen dambıl setlerinde halter barı yanındaki vidaları çıkararak istediğiniz gibi plaka eklemesi yapabilirsiniz. Sabit dambıllar ise genelde plastik köşeli dumbell şeklinde tasarlanarak ağırlığı değiştirilemez. Vinyl veya plastik kaplı plakalar ev kullanımı için ideal ürünler olup yerde özellikle halı üzerindeki çalışmalarda yere zarar vermeyecektir.

5 kg dambıl, 10 kg dambıl, 20 kg dambıl ve 50 kg dambıl setleri en çok tercih edilen dumbell setleri içindedir.

Spor salonlarında yapılan çalışmaları evinizde oluşturabileceğiniz ağırlık sehpası, bar ve plakalar ve dambıl seti gibi ürünler ile kendinize mini bir spor salonu oluşturabilirsiniz. Bu sistem ile çok daha ekonomik şekilde dambıl hareketleri ve vücut geliştirme programlarını evinizde uygulayabilirsiniz.
 
 
Ağırlık Kemeri ve Eldiveni
 
Ağırlık Sehpaları
 
Barfiks Demiri
 
Ağırlık Bar ve Plakaları
 
Dambıl Setleri
 
 
Mekik Aletleri
 
Pilates Malzemeleri
 
Sauna Terleme Eşofmanı
 
Kum Torbası
 
Zayıflama Kemerleri
 
En Çok Satılan Plastik Köşeli Çiftli Dambıllar
En Çok Satılan Plastik Köşeli Dambıl Setleri
En Çok Satılan Döküm ve Krom Dambıl Setleri