Acura Zayıflama Kemeri Kullanımı

Acura Zayıflama kemerlerinin kullanımı için ithalatçı firmalar ve diyetisyenler sabah kahvaltıdan önce 10 dakikalık seans; öğle ve akşam yemeğinden yaklaşık 1 saat sonra 10 dakikalık seanslar önermektedir. Sabahları aç karnına bir bardak ılık suyun içine iki çay kaşığı elma sirkesi katılarak içilen suyun metabolizmayı hızlandırdığı ve zayıflamanıza yardımcı olduğu belirtilmektedir.Bu egzersiz süresince yeme alışkanlığınızda beyaz ekmeği tamamen çıkarmak ve az ama sık şekilde beslenmenizi tavsiye ederiz.Masaj kemeri metabolizmayı hızlandırdığından yemeklerden önce en az bir bardak ılık su içmemiz yeme isteğinizi kısmen önler ve size yardımcı olur.

Yorgunluk ve fiziksel ağrıların çoğu, boyun ve omuz kasları ile ilgilidir.Zayıflama ve masaj kemerinizi boyun bölgesine çaprazlama asarak kullnırsanız vücudun rahatlamasını, ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz.

Acura Zayıflama kemerleri kullanımı hamile bayanların hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olması için çok etkili bir üründür. Oturarak iki bacağınızı birleştirerek üst baldır ve alt baldır şeklinde kullanılabilir ve bu şekilde kullanarak selülit oluşumunuda engellemiş olursunuz.Varisli bölgenin üzerine direkt uygulanmaz.

Acura Zayıflama kemeri kullanımı günde en az iki seans halinde uygulanması önerilir.Daha fazla kullanımın sakıncası yoktur.Ürün kişiye özeldir; fazla ve sık kullanılması sonucu ısınma yapar ve çalışmaz.Her kullanım arasında 30 dakika fişten çekerek hem vücudunuzun yenilenmesini hem ürünün tekrar fonksiyonlarını kazanması için beklemeniz gerekmektedir.

 

En Çok Satılan Zayıflama Kemerleri

Vibro Shape Çift Motorlu Darbeli Titreşimli Zayıflama Kemeri - Spedymax SMB-230
134,00 KDV Dahil
73,00 TL

Vibro Shape Yeni Nesil Güçlü Titreşimli Zayıflama Kemeri - Spedymax SMB-131
108,00 KDV Dahil
65,00 TL

Butterfly ABS Karın Kası Geliştirici ve Pilli Masaj Aleti + Termal Kemer HEDİYE
39,00 KDV Dahil
29,00 TL

Acura AC-777 Yeni Nesil 5 Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli Zayıflama Kemeri
114,00 KDV Dahil
85,00 TL

Acura Çift Motorlu Volkanik Taşlı Titreşimli Zayıflama Kemeri AC-740
151,00 KDV Dahil
129,00 TL

Acura AC-640 İki Herkül Motorlu Zayıflama Kemeri
99,00 KDV Dahil
99,00 TL